Доставка і оплата

Оплата



Замовлення, оформлені на нашому сайті, Ви можете оплатити у такий спосіб:

  • На картку ПриватБанку за реквізитами, які будуть відправлені Вам нашими менеджерами.
  • Безготівковим розрахунком з ПДВ і без ПДВ (для юр. осіб)
  • Накладеним платежем "Нова Пошта"
  • Готівкою при отриманні замовлення в точці самовивізу.

Доставка



Замовлення, оплачені до 12:00 відправляємо того ж дня Укрпоштою і, оплачені до 14:00 відправляємо того ж дня Новою Поштою, в тому числі і в суботу.
Ми пакуємо замовлення якісно і відповідально, щоб Ви отримали нашу продукцію в цілості й схоронності.
Посилки страхуємо на повну вартість, а також здійснюємо відправку замовлень найбільш популярними транспортними компаніями.

 

- Нова Пошта
При оплаті замовлення до 14:00 відправляємо його того ж дня, у тому числі і в суботу. Вартість доставки (в тому числі адресної) згідно з тарифами перевізника.
Вартість доставки до відділення при оформленні замовлення на суму від 2999 грн. до 3999 грн. за наш рахунок, за винятком святкових акцій! Безкоштовна доставка не сумується з іншими видами знижок, надається вибір! 
Після відправки замовлення Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної та на сайті компанії "Нова пошта" зможете уточнити орієнтовну дату отримання Вашого замовлення.

 

- Делівері
Надсилання замовлень здійснюється за погодженням сторін. Вартість доставки згідно з тарифами перевізника. Після відправки замовлення Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної та на сайті компанії "Делівері" зможете уточнити орієнтовну дату отримання Вашого замовлення.

 

- Укрпошта Експрес
При оплаті замовлення до 12:00 відправляємо його того ж дня, у тому числі і в суботу. Вартість доставки згідно з тарифами перевізника. Після відправки замовлення Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної та на сайті компанії "Укрпошта" зможете уточнити орієнтовну дату отримання Вашого замовлення.

 

- Укрпошта Стандарт
При оплаті замовлення до 12:00 відправляємо його того ж дня, у тому числі і в суботу. Вартість доставки до відділення при оформленні замовлення на суму від 1500 грн. до 3999 грн. за наш рахунок, за винятком святкових акцій! Безкоштовна доставка не сумується з іншими видами знижок, надається вибір! Після відправки замовлення Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної та на сайті компанії "Укрпошта" зможете уточнити орієнтовну дату отримання Вашого замовлення.

 

- Самовивіз

Забрати готове замовлення Ви можете самостійно за адресою:
м. Одеса, вул. Дальницька, 23/4 з 9:00 до 18:00 з Пн по Пт та з 10:00 до 16:00 в Сб.

 

Політика обміну і повернення товару