Про нас

"WellPacks" — найбільший український виробник поліетиленової та паперової продукції для бізнесу і приватного використання

Україна — це країна, економіка якої постійно розвивається. У ній зосереджено понад 15 000 великих промислових підприємств і понад 100 000 дрібних виробництв. Кожне з них потребує транспортної та споживчої упаковки.

Деякі компанії використовують стандартну упаковку, іншим в силу особливостей продукції потрібна упаковка індивідуальних розмірів і форми.

Компанія "WellPacks" більше 10-ти років вирішує завдання клієнтів шляхом виготовлення та реалізації паперової та поліетиленової продукції. Ми пропонуємо тільки ті продукти, які дають відчутні переваги — для вашої компанії, виробничого процесу і кінцевого споживача.

Ми відкриті до партнерства. Сьогодні ми є партнером для більш ніж 2000 клієнтів. Серед них найбільші заводи, мережі супермаркетів, бутики, приватні пекарні, кондитерські, салони краси та інтернет-магазини.

Надаємо можливість вибору. При розробці продукції ми робимо упор на екологічність, що підтверджує асортимент паперової пакувальної продукції. Однак ми прагнемо до того, щоб у кожного була можливість вибору і придбання тієї продукції, яка б допомагала вирішувати бізнес-завдання.

Швидка доставка. Наше виробниче підприємство знаходиться в Одесі, і завдяки грамотній логістиці, власній команді кур'єрів і співпраці з перевіреними транспортними компанія ми доставляємо замовлення всією Україною в рекордно короткі терміни — 1-3 дні.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Компанія "WellPacks" спеціалізується на виробництві і комплексному постачанні пакувальних матеріалів підприємствам і торговельним мережам. Грамотна організація поставок дозволяє надавати комплексне постачання пакувальними матеріалами підприємствам і роздрібним торговим мережам.

Ми завжди раді новим клієнтам і готові запропонувати їм вигідні умови співпраці і поділитися багаторічним досвідом.

ЕКСПОРТУЄМО ТОВАРИ ЗА КОРДОН

Безсумнівним визнанням нашої роботи став вибір продукції «WellPacks» українськими підприємцями. Це мотивувало нас ще більше збільшити виробничі обороти з метою освоєння зарубіжного ринку.

Сьогодні продукція компанії експортується до Польщі, Румунії, Молдови, Ізраїлю, Литви, Латвії та інших країн. Географія наших поставок постійно розширюється. Ми укладаємо нові контракти і налагоджуємо перспективне співробітництво. Це говорить про те, що європейський покупець високо оцінив якість продукції і перевагу нашої пропозиції в цілому.

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Розвивати власний бізнес і максимально задовольнити потреби клієнтів. Піклуватися про співробітників і пам'ятати про інтереси суспільства.

НАША ФОРМУЛА УСПІХУ

Грамотний бізнес — повага партнерів — досягнення мети.

СТРАТЕГІЯ

Не зупинятися на досягнутому, розробляти нові рішення, впроваджувати нові технології і відкривати нові робочі місця.WellPacks — це стабільна і надійна компанія, яка гарантує партнерам бездоганну якість продукції і точність поставок, а своїм співробітникам — індивідуальний підхід до кожного, кар'єрне зростання і стабільний заробіток.

КОМАНДА

WellPacks — це, перш за все люди. Це команда цікавих людей, об'єднаних однією метою.

Кожен співробітник знаходиться на своєму місці, розуміє покладені на нього обов'язки, поважає колектив, компанію, продукт і клієнтів.

7 причин почати співпрацю з нами вже сьогодні

1
Більше 10-ти років виконуємо зобов'язання. Нам можна довіряти.
2
Націлені на довгострокове співробітництво.
3
Гарантуємо якість продукції.
4
Забезпечуємо стабільність поставок.
5
Оперативно виконуємо замовлення.
6
Здійснюємо широку географію поставок.
7
Надаємо найдоступніші ціни на ринку і вигідні умови.
pack

Дякуємо Вам за вибір і бажаємо плідної співпраці, а вашому бізнесу - зростання і процвітання!